PREDAJ - rodinný dom - LEMEŠANY

PREDAJ - rodinný dom - LEMEŠANY
12 fotiek

PREDAJ - rodinný dom - LEMEŠANY

Lemešany, Lemešany

  • 118 m2

Moderný rodinný dom na predaj v Lemešanoch

Predstavujeme vám novostavbu rodinného domu typu bungalov, nachádzajúcu sa v obci Lemešany. Obec má výhodnú polohu medzi mestami Prešov a Košice, s jednoduchým prístupom na diaľnicu D1. V Lemešanoch nájdete kompletnú občiansku vybavenosť vrátane materskej a základnej školy, lekárov, lekárne, pošty a obchodov.

Technické Informácie

  • Rok dokončenia: 2020
  • Zastavaná plocha: 118 m²
  • Pozemok: 311 m²
  • Materiál: Pórobetónové tvárnice zateplené

Dispozičné Riešenie

Dom je prakticky rozdelený na dennú a nočnú zónu, čo zaručuje maximálne pohodlie a súkromie.

  • Denná zóna: Priestranná kuchyňa prepojená s jedálňou a obývačkou, menšia hala a komora. Z obývačky vedie priamy vstup na vonkajšiu terasu, ideálnu na relax a rodinné stretnutia.
  • Nočná zóna: Dve samostatné izby – spálňa a detská izba alebo pracovňa, kúpeľňa, WC a chodba s vstavanými skriňami.

Vybavenie a Komfort

Dom je vybavený moderným elektrickým podlahovým kúrením s individuálnymi termostatmi v každej miestnosti. Je napojený na verejný vodovod a ohrev teplej vody zabezpečuje kotol. Odpad je riešený vlastnou nepriepustnou žumpou. Krbové kachle dodávajú domu príjemnú atmosféru a znižujú náklady na vykurovanie počas chladných mesiacov.

Energetická Efektivita

Mesačné náklady pre päťčlennú rodinu sú aktuálne len 110 eur, ktoré svedčia o vysokej energetickej efektívnosti a ekonomickej výhodnosti bývania v tomto dome.

Tento dom je ideálnou voľbou pre rodiny hľadajúce moderné, pohodlné a energeticky úsporné bývanie v príjemnej a dostupnej lokalite. Pre viac informácií a dohodnutie obhliadky nás neváhajte kontaktovať. Teší sa na Vás maklér Martin Žec +421 915 882 346, mail: martin.zec@dragonreal.sk

Predaj

159.900 €

Stav nehnuteľnosti Novostavba
Obytná plocha 118 m2
Zastavaná plocha 118 m2
Celková plocha 311 m2

DRAGON REAL, s.r.o.

Martin Žec


[nepovinné]